Zahájení školního roku

Fotogalerie » Školní rok 2017/2018 » Zahájení školního roku

Zahájení školního roku

Paní ředitelka Marešová přivítala všechny u příležitosti zahájení nového školního roku 2017/2018. Všechny malé i velké žáky ujistila, že se na ně paní učitelky těšily a že udělaly všechno pro to, aby na žáky čekala perfektně připravená škola. Popřála všem školákům, aby jim dnešní slavnostní a optimistická nálada vydržela co nejdéle a je přesvědčena o tom, že se jim ve škole bude dařit co nejlépe. Zvláště přivítala žáky, pro které byl dnešní den nejslavnostnější, protože byli ve škole poprvé. Díky zápisu i grafomotorickým kurzům pro většinu prvňáčků není prostředí školy neznámé. Všichni pracovníci školy se vynasnaží, aby se jim ve škole líbilo. Rodičům a pracovníkům školy popřála hlavně pevné nervy, pohodu a radost z dosaženého úspěchu žáků. Pak přivítal všechny přítomné pan starosta obce Müller. Poté paní ředitelka představila všechny pracovníky školy a školní rok 2017/2018 prohlásila za zahájený.